Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jasmine Ms. Jasmine
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Shenzhen Chaocheng Sewing Technology Co., Ltd

të gjithë
 • të gjithë
 • Title

Rreth nesh

Qepje Teknologjia Shenzhen Chaocheng Co, Ltd, themeluar në 2013, e specializuar në kërkimin, zhvillimin, shitjen dhe shërbimin e makinës elektrike model model. Ne jemi të vendosur në Shenzhen me qasje të përshtatshme transporti. Të përkushtuar për të përmirësuar produktivitetin, për të zvogëluar koston e punës, për të zvogëluar konsumin e energjisë për klientin si qëllimin e kompanisë sonë, ne prodhojmë makinat qepëse industriale, duke përfshirë makinën e qepjes të modelit të kompjuterizuar, makinën e qepjes me gropë, punimin e makinës qepëse, makinën elektrike për tërheqjen e shiritave dhe pajisjet e tjera automatike të cilat aplikohen për të bërë këpucë, çanta dore, qilim, rripa dhe produkte prej lëkure ose materiale të rënda dhe të trasha. Përmes kontrollit të rreptë të cilësisë dhe shërbimit të mendueshëm të klientit për të furnizuar zgjidhjen e integruar të makinës qepëse automatike, stafi ynë me përvojë është gjithmonë në dispozicion për të diskutuar kërkesat tuaja dhe për të siguruar kënaqësinë e plotë të klientit. Përveç kësaj, kemi marrë certifikata ISO 9 0 0 1, CE. Shitet mirë në të gjitha provincat përreth Kinës dhe për të fituar një reputacion të mirë në vitet e kaluara, 60% e produkteve tona eksportohen në tregun e huaj, përfshirë Italinë, Rusinë, Meksikën, Korenë, Indinë, Turqinë, Vietnamin etj. Ndërkohë, ne jemi në gjendje të marrim OEM, ODM dhe porositë e personalizuara. Kompania Chaocheng është gjithmonë e gatshme të ofrojë zgjidhje profesionale për prodhimin specifik të klientit. Mirësevini në komunikimin me ne. Për të bërë sa më shumë, për të treguar më të mirën. Makina qepëse e qepës vazhdimisht tejkalon.

Të gjitha Produktet

Jasmine

Ms. Jasmine

SEND INQUIRY

 • Tel:

  86-755-84295840

 • Fax:

  86-755-84296326

 • E-mail:

  jasmine@chache-cn.com