Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jasmine Ms. Jasmine
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

Shenzhen Chaocheng Sewing Technology Co., Ltd

Сите
 • Сите
 • Title

За нас

Шенжен Chaocheng шиење технологија копродукции, Ltd основана во 2013 година, специјализирана за истражување, развој, продажба и сервис на индустриска електрична шема машина. Ние се наоѓаме во Шенжен со удобен пристап до транспорт. Посветено за подобрување на продуктивноста, намалување на трошоците за работна сила, намалување на потрошувачката на енергија за клиент како цел на нашата компанија, ние ги произведуваме индустриските машини за шиење, вклучувајќи ја и машината за шиење со компјутеризиран образец, машина за шиење со дупки, машина за шиење со дупки, електрична машина за влечење и соодветните автоматски уреди кои се применуваат при изработка на чевли, чанти, тепих, ремени и производи од кожа или тешки и дебели материјали. Преку строга контрола на квалитетот и внимателна услуга на клиентите за снабдување на интегрираното решение на автоматска машина за шиење, нашиот искусен персонал е секогаш достапен да разговара за вашите барања и да обезбеди целосно задоволство на клиентите. Покрај тоа, добивме сертификати за ISO 9 0 0 1, CE. Продажба добро во сите провинции низ Кина и да добие добар углед во изминатите години, 60% од нашите производи се извезуваат во прекуокеанскиот пазар, вклучувајќи ги и Италија, Русија, Мексико, Кореја, Индија, Турција, Виетнам итн. Во меѓувреме, ние сме способни да ги земеме OEM, ODM и кориснички нарачки. Компанијата Chaocheng е секогаш подготвена да обезбеди професионално решение за специфично производство на клиентот. Добредојдовте да комуницирате со нас. Да направам најмногу, да покажеме најдобро. Машината за шиење чаши постојано надминува.

Сите производи

Jasmine

Ms. Jasmine

SEND INQUIRY

 • Тел:

  86-755-84295840

 • Fax:

  86-755-84296326

 • E-mail:

  jasmine@chache-cn.com